top of page

HAKKIMIZDA

Karabiber Apart, Balıkesir, Marmara Adası, Abroz Mahallesinde 2017 yılında aile işletmesi olarak hizmete açılmıştır. Yıllar içerisinde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz konaklama hizmeti ile geniş bir memnuniyet kitlesi oluşturduk. İşletmemiz, ev konforunu aratmayan geniş ve ferah daireleri ile dikkat çekmektedir.
2017 yılından bu yana süregelen deneyimimizle, misafirlerimizin konforu ve sağlığı bizim için önceliklidir. Dairelerimizin temizliği özenle yapılmakta ve her konaklama sonrasında detaylı bir dezenfeksiyon sürecinden geçirilmektedir. Bu, sizin güvenliğiniz ve rahatlığınız için alınan bir tedbirdir.
Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız sayesinde, işletmemiz geniş bir müşteri kitlesine ulaşmıştır. Sizleri ağırlamaktan ve unutulmaz bir konaklama deneyimi sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Karabiber Apart olarak, sizlere huzurlu ve keyifli bir konaklama sunmak için çalışmaya devam ediyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun geniş ve ferah dairelerimizde, evinizin sıcaklığını bulacaksınız.

bottom of page