top of page

ulaşım

marmara adasına ulaşım

Marmara Adası Hakkında Genel Bilgi: Marmara Adası, Marmara Denizi'nde konumlanmış ve Balıkesir'e bağlı bir ilçedir. Adanın güzellikleri, doğal zenginlikleri ve tarihi mekanlarıyla ünlüdür. Ulaşım ise yalnızca deniz yoluyla sağlanmaktadır.

Marmara Adası'na düzenli olarak her gün gemi seferleri düzenlenmektedir. Tekirdağ il merkezinden 2 saatte, Balıkesir Erdek ilçesinden 2.5 saatte ve İstanbul'dan deniz otobüsüyle 2.5 saatte adaya ulaşım mümkündür. Bu seferler, adanın ziyaretçilere sunduğu eşsiz atmosferi keşfetmek isteyenler için uygun ve güvenilir bir seyahat seçeneği sunmaktadır.

Marmara Adası'na ulaşım hakkında daha fazla detaylı bilgi almak ve sefer saatleri ile ilgili güncel bilgileri öğrenmek için aşağıdaki bilgilendirme metnini inceleyebilirsiniz.
 

Sayın Misafirimiz,

Marmara Adası'na ulaşım için sunulan gemi seferleri hakkında detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

WhatsApp Image 2023-02-03 at 22.01.25.jpeg
 
 
Marmara Roro Kooperatifi bünyesinde bulundurduğu gemilerle Tekirdağ İl Merkezi ve Balıkesir İli Erdek İlçesinden, Marmara Adası Saraylar Limanına yolcu ve taşıt taşımacılığı yapmaktadır. Sefer saatleri, ücretler hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
 
İDO, İstanbul Yenikapı ve Bostancı iskelelerinden Marmara Adası ilçe merkezine yalnızca yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Sefer saatleri, ücretler hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

* Marmara Adası ilçe merkezinden işletmemize taksi ya da halk otobüslerini kullanarak ulaşabilirsiniz.

bottom of page